Bestyrelsen

Al kontakt til bestyrelsen skal ske på bestyrelsen@akdtu.dk.
Emails sendt til individuelle bestyrelsesmedlemmer, uden forudgående aftale, vil ikke nødvendigvis blive besvaret.


Formand

Lejlighed:
13

Navn:
Mathias Londin Larsen

Email:
formand@akdtu.dk

Medlemmer

Lejlighed:
9

Navn:
Daniel Zolfaghari Moghaddam

Email:
daniel009@akdtu.dk
Lejlighed:
201

Navn:
Mie Pedersen

Email:
mie201@akdtu.dk
Lejlighed:
203

Navn:
Finn Engelbrecht Ruby

Email:
finn203@akdtu.dk

Suppleanter

Lejlighed:
24

Navn:
Preben Alstrøm

Email:
preben024@akdtu.dk

I hastesager, såsom akut opstået skade eller lignende indenfor administrationens (Cobblestone) åbningstid kontakt dem på:
Telefon: 31 43 52 51
eller
Telefon: 70 22 22 15

Udenfor Cobblestones åbningstid, kan formanden kontaktes på +45 31 49 07 58.
Hvis der ikke bliver svaret, så læg en besked på telefonsvarer og/eller send en sms med kontaktinfo og kort beskrivelse af problemet og send en email til bestyrelsen@akdtu.dk ligeledes med kontaktinfo og beskrivelse.

Referater fra bestyrelsesmøder

Referater fra bestyrelsesmøderne på Andelskollegiet ved DTU – Akademivej.
Hvis du ønsker at se hvornår det næste møde holdes så kig på kalenderen

2018-09-25
2018-07-18
2017-08-21
2017-01-08
2016-11-13
2016-10-09
2016-08-29
2016-06-20
2016-05-08
2016-02-07
2015-08-30
2015-06-21
2015-05-03
2015-02-20
2014-12-07
2014-10-19
2014-08-31
2014-06-01
2014-02-16
2014-01-19
2013-12-08
2013-11-17
2013-09-08
2013-08-17
2013-06-22
2013-06-02
2013-01-13
2012-12-25
2012-12-15
2012-10-28
2012-10-14
2012-09-02
2012-06-23
2012-06-03
2012-05-05
2012-03-03
2012-02-19
2012-01-08
2011-12-04
2011-11-08
2011-10-26
2011-10-02
2011-09-14
2011-03-09
2011-02-23
2010-09-30
2010-09-02
2010-01-05
2009-12-01
2009-11-10
2009-10-01
2009-09-01
2009-07-27
2009-03-11
2009-02-11
2008-12-10
2008-11-12
2008-10-22
2008-09-28